• ru
  • en

Apie Valiuta24.lt

„Valiuta24.lt“ - tai valiutos keitykla. Keičiame daugelio užsienio šalių valiutas itin palankiu kursu! Priimame valiutų užsakymus ir rezervacijas. „Valiuta24.lt“ - tai puikus sprendimas norint išsikeisti savo valiutą Vilniuje ir Kaune!

Misija, vizija, tikslai

Pasiūlyti geriausią valiutos keitimo kursą klientams. Noras maksimaliai įgyvendinti klientų lūkesčius. Nuolat auginti profesionalumą ir tapti patikimiausiu paslaugų teikėju savo klientams.

Vertybės

Atsakingumas - Kompetencija - Lankstumas - Profesionalumas - Šiuolaikiškumas

Kodėl verta rinktis mus?

Keičiant didesnes sumas visada pasiūlysime palankesnį valiutos kursą! Mūsų komandą sudaro energingi, profesionalūs savo srities specialistai, sukaupę didelę patirtį valiutų rinkos ir ekonomikos srityse. Visada patarsime ir rasime geriausią sprendimą Jums!

PRIVATUMO POLITIKA

1. Kokią informaciją mes renkame?

Mes galime rinkti, saugoti ir naudoti žemiau nurodytų rūšių informaciją: informaciją apie Jūsų kompiuterį ir apie Jūsų apsilankymus šioje interneto svetainėje bei naudojimąsi šia interneto svetaine (įskaitant Jūsų IP adresą, geografinę vietą, naršyklės tipą, iš kur buvote nukreiptas, lankymosi trukmę ir puslapių žiūrėjimų skaičių); informaciją, kurią Jūs suteikiate mums su tikslu prenumeruoti mūsų interneto svetainės paslaugas, pranešimus el.paštu ir/arba naujienlaiškius; bet kokią kitą informaciją, kurią Jūs savo pasirinkimu siunčiate mums.

2. Slapukai

Slapuką sudaro informacija, tinklo tarnybinės stoties siunčiama interneto naršyklei ir laikoma naršyklės. Ši informacija vėliau siunčiama atgal tarnybinei stočiai kaskart, kai naršyklė paprašo puslapio iš tos tarnybinės stoties. Tai leidžia tai tinklo tarnybinei stočiai identifikuoti ir sekti interneto naršyklę.

3. Jūsų asmeninių duomenų naudojimas

Jūsų asmeniniai duomenys, pateikti šioje interneto svetainėje, bus naudojami rinkodaros tikslams.

4. Politikos pakeitimai

Mes galime retkarčiais atnaujinti šią privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, jog esate patenkintas bet kokiais pasikeitimais.

5. Trečiųjų šalių interneto svetainės

Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto svetainių privatumo politikas ar praktikas.

Laikas pradėti taupyti!