!-- Google Tag Manager -->
  • ru
  • en
4
grynųjų pinigų keityklos Vilniuje ir Kaune
8-21h
ilgas skyrių darbo laikas
50
pasaulio valiutų keitimas

Apie Valiuta24.lt

„Valiuta24.lt“ - tai valiutos keitykla. Keičiame daugelio užsienio šalių valiutas itin palankiu kursu! Priimame valiutų užsakymus ir rezervacijas. Keičiame ne tik populiarius, esančius apyvartoje banknotus, bet taip pat ir tokius, kurių nekeičia kitos keityklos ar bankai. „Valiuta24.lt“ savo veiklą vykdo pagal Lietuvos banko išduotą valiutos keityklos operatoriaus licenciją. „Valiuta24.lt“ - tai puikus sprendimas norint išsikeisti savo valiutą Vilniuje ir Kaune!

Kitos valiutos

Jei turite kitų nenurodytų svetainėje banknotų, atsiųskite el. paštu: info@valiuta24.lt tikslią sumą ir pavadinimą valiutos, kurią norite iškeisti, o atsakyme į savo laišką gausite mūsų komandos atliktą nemokamą įvertinimą. Jei neturite galimybės identifikuoti turimų valiutų, prie siunčiamo laiško prisekite banknotų nuotraukas.

Misija, vizija, tikslai

Pasiūlyti geriausią valiutos keitimo kursą klientams. Noras maksimaliai įgyvendinti klientų lūkesčius. Nuolat auginti profesionalumą ir tapti patikimiausiu paslaugų teikėju savo klientams.

Vertybės

Atsakingumas - Kompetencija - Lankstumas - Profesionalumas - Šiuolaikiškumas

Kodėl verta rinktis mus?

Keičiant didesnes sumas visada pasiūlysime palankesnį valiutos kursą! Mūsų komandą sudaro energingi, profesionalūs savo srities specialistai, sukaupę didelę patirtį valiutų rinkos ir ekonomikos srityse. Visada patarsime ir rasime geriausią sprendimą Jums!

Laikas pradėti taupyti!