Apie mus


Apie valiutos keityklą Valiuta24.lt
Valiutos keityklos Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje
Daugelio užsienio valiutų keitimas
Defektuotų, išimtų iš apyvartos valiutų keitimas

„Valiuta24.lt“ – tai valiutos keitykla. Keičiame daugelio užsienio šalių valiutas itin palankiu kursu!

Priimame valiutų užsakymus ir rezervacijas. Keičiame ne tik populiarius, esančius apyvartoje banknotus, bet taip pat ir tokius, kurių nekeičia kitos keityklos ar bankai. „Valiuta24.lt“ savo veiklą vykdo pagal Lietuvos banko išduotą valiutos keityklos operatoriaus licenciją. „Valiuta24.lt“ – tai puikus sprendimas norint išsikeisti savo valiutą Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje!

Kitos valiutos

Jei turite kitų nenurodytų svetainėje banknotų, atsiųskite el. paštu: info@valiuta24.lt tikslią sumą ir pavadinimą valiutos, kurią norite iškeisti, o atsakyme į savo laišką gausite mūsų komandos atliktą nemokamą įvertinimą. Jei neturite galimybės identifikuoti turimų valiutų, prie siunčiamo laiško prisekite banknotų nuotraukas.

Vertybės

Mūsų įmonė vykdo veiklą remdamasi atsakomybės, kompetencijos, lankstumo, profesionalumo ir šiuolaikiškumo principais. Šios vertybės yra mūsų veiklos pagrindas ir atsispindi visuose mūsų verslo aspektuose.

Misija, vizija, tikslai

Pasiūlyti geriausią valiutos keitimo kursą klientams. Noras maksimaliai įgyvendinti klientų lūkesčius. Nuolat auginti profesionalumą ir tapti patikimiausiu paslaugų teikėju savo klientams.


Kodėl verta rinktis mus?

Keičiant didesnes sumas visada pasiūlysime palankesnį valiutos kursą! Mūsų komandą sudaro energingi, profesionalūs savo srities specialistai, sukaupę didelę patirtį valiutų rinkos ir ekonomikos srityse. Visada patarsime ir rasime geriausią sprendimą Jums!